Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/busholandia/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321
Paczki do Holandii - Busy do Holandii | Paczki do Belgii, Paczki do Niemiec

Paczki do Holandii

Wysyłaj tanie paczki do Holandii, Belgii i Niemiec

Dopasowujmy się do Twoich potrzeb, dlatego w swojej ofercie mamy przewóz paczek w systemie Door to Door. W każdej chwili możesz zamówić transport, który przewiezie dla Ciebie wszystko, co potrzebujesz w wybranym terminie. Zarezerwuj paczki do Holandii, Belgii lub Niemiec w wybrany z dostępnych sposobów. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, na którego podstawie współpracujemy z klientami. Korzystaj z naszych usług zawsze, gdy tego potrzebujesz. Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość.

Paczki do Holandii / Belgii / Niemiec
w cenie od
99 zł

Nadawaj przesyłki w usłudze kurier do Holandii, Belgii, Niemiec i Polski

Zgłoś przesyłkę do odbioru

Zapewniamy aż 3 sposoby rezerwacji usług, wszystkie są dostępne każdego dnia tygodnia. Wybierz swój ulubiony system. Pamiętaj o tym, że formularz online oraz rezerwacja SMS są dostępne 24/7.

Telefonicznie
+48 735 230 001
Zadzwoń do nas

SMS
+48 735 230 001
o Treści PACZKA

Wypełnij
Formularz
Zgłoszenie online

Jakie paczki transportujemy?

Poznaj jakie przesyłki możemy przetransportować do Holandii, Belgii, Niemiec i Polski z Twojej okolicy

Paczka
Średnia

od 99 zł / 25€

65x65x65cm
do 25kg

Paczka
WIĘKSZA

od 129 zł / 29€

90x90x90cm
do 30kg

Odbiór
BAGAŻU

od 99 zł / 25€

65x55x45cm
do 30kg

Rower
Skuter

od 4 zł / 1€ / kg

200x120x60cm
do 220kg

Meble
RTV i AGD

od 4 zł / 1€ / kg

elastyczne
elastyczne

Transport
Palet

od 4 zł / 1€ / kg

80x120x120 cm
elastyczne

Jak poprawnie spakować i nadawać paczki do Holandii?

O tego, w jaki sposób zostanie spakowana paczka zależy, czy nie ulegnie zniszczeniu w trasie, dlatego tak ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad. Pakowanie paczki do Holandii należy zacząć od doboru odpowiedniej wielkości kartonu, na początek wkładamy duże przedmioty, następnie małe. Kruche rzeczy koniecznie trzeba zabezpieczyć. Ostatnim krokiem jest wypełnienie wolnej przestrzeni tak, aby nic się nie przesuwało podczas transportu i opisanie przesyłki z  zewnątrz. Podstawową zasadą jest opakowanie i zabezpieczenie przesyłanych rzeczy. Tak spakowane paczki Polska Holandia odbieramy bezpośrednio z rąk nadawców i dowozimy do odbiorców.

Kurier do Holandii, Belgii - ile czasu potrzebujemy?

Odbierając paczkę  od nadawcy dziś dostarczymy ją jutro. Transport zajmuje nam około 24 godziny. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć sytuacji na drodze, dlatego w skrajnych przypadkach dowóz wydłuża się do 48 godzin. Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym i robimy wszystko, by dostarczać paczki do Belgii, Niemiec i Holandii na czas i spełniać potrzeby naszych klientów. Dzięki temu udało nam się stworzyć kompleksowe usługi odpowiednie przy każdej okazji. Zamów przewóz do Holandii, Belgii lub Niemiec w wybrany sposób na dowolny termin. Zajmiemy się wszystkim, by Twoja przesyłka dotarła na czas.

Czego nie wolno przewozić w Paczce do Holandii czy Belgii?

To co może znajdować się w paczce jest uwarunkowane przez systemy prawne państw, których granicę przekraczamy. W związku z tym w paczkach nie mogą się znajdować wyroby alkoholowe, tytoniowe, silne leki, środki odurzające oraz pieniądze. Ze względu na czas w jakim dostarczamy paczki do Niemiec, Belgii i Holandii nie zalecamy przekazywania żywności krótkoterminowej. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma podstawowymi informacjami.

  • Transport do Holandii, Niemiec i Belgii odbywa się Door to Door.
  • Cena paczki jest kalkulowana indywidualnie na podstawie cennika.
  •  Rezerwacja zapewnia, że przesyłka zostanie odebrana w terminie.
  • Transport paczki trwa 24 do 48 godzin.

A może szukasz Taniej przeprowadzki Polska Holandia?

Zainteresowanych ofertą przeprowadzki Polska Holandia zapraszamy do kontaktu. Indywidualnie wycenimy przewóz rzeczy i zaproponujemy dobre warunku transportu.

TOP