Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/busholandia/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321
Busy z Polski do Holandii - Bus do Holandii | Przewóz osób do Holandii

Busy z Polski do Holandii

Rezerwuj co drugi dzień busy z Polski do Holandii

Systematycznie kursujemy na trasie Polska Holandia. Jesteśmy doświadczoną firmą w dziedzinie transportu. Wystarczy zarezerwować busy do Holandii, by wyruszyć z nami w komfortową i sprawną podróż spod adresu pod adres. Korzystaj z naszych usług zawsze, gdy tego potrzebujesz i zyskaj co 6 przejazd za 1 zł. Nasza wyjątkowa promocja nadal trwa. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz termin, w którym chcesz odbyć, a my zajmiemy się organizacją. Kursujemy kilka razy w tygodniu, więc z pewnością znajdziesz termin odpowiadający Twoim planom.

bus do holandii

Bus do Holandii
w cenie od
320 zł

cena przewozu jest od adresów docelowych w Polsce, Holandii, Belgii czy Niemczech

Zarezerwuj przejazd

Wybierz formę rezerwacji biletu, która Ci odpowiada. System online oraz SMS jest dostępny 24/7. Zamów bilet na bus Polska Holandia teraz, zapłać później. To takie proste!

Telefonicznie
+48 735 230 001
Zadzwoń do nas

SMS
+48 735 230 001
o Treści REZERWACJA

Wypełnij
Formularz
Online

Przewóz osób do Holandii

Bezpieczny i doceniony przez klientów przewóz osób z Polski do Holandii.

Bazując na swoim doświadczeniu, zbudowaliśmy firmę świadczącą usługi dopasowane do potrzeb klientów. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, planujących podróż na trasie Polska - Holandia. Zapewniamy wysoki komfort i sprawne przejazdy w korzystnych cenach, dostępne kilka razy w tygodniu. Przedstawiamy wyjątkowe usługi, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Co ważne z nami podróżujesz w systemie Door to Door, więc nie musisz rezerwować dodatkowych dojazdów i ponosić nieplanowanych kosztów. Nasze busy z Polski do Holandii to kompleksowe usługi stworzone z myślą o Tobie. Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji, wyrusz z nami w 5 podróży, a kolejny bilet zyskasz za 1 zł. Taka promocja tylko u nas! Możesz z niej korzystać zarówno jeśli jesteś stałym, jak i nowym klientem. Nasz przewóz osób do Holandii jest zawsze gotowy, by zabrać Cię w podróż. Zarezerwuj bilet na dowolny dzień.

Busy do Holandii
już od 320 zł

paczki z Polski do Holandii

Transport przesyłek

Nasze usługi to również transport paczek do Holandii. Kilka razy w tygodniu kursujemy i przewozimy przesyłki. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego paczki odbieramy bezpośrednio od nadawcy i dowozimy do odbiorcy. Zamawiający transport określa pod jaki adres przyjedziemy po paczkę i pod jaki adres dostarczymy.

przeprowadzki Polska Holandia

Przeprowadzki Polska Holandia

Świadczymy usługi przeprowadzkowe, które zapewniają pełnowartościową usługę spod adresu pod adres. W takim transporcie może znaleźć się wszystko meble, sprzęty, książki, ubrania na nawet rower i motocykl. Zarezerwuj usługę przeprowadzki do Holandii na dowolny termin.

busy z Polski do Holandii Door to Door

Przewozy pod adres

Wszystkie organizowane przez nas usługi odbywają się w systemie Door to Door. Jest to duża wygoda zarówno dla podróżujących jak i przesyłających paczki Polska Holandia. Podczas rezerwacji wymagane jest wskazanie adresów startu i mety podróży, na tej podstawie planujemy trasę. Opcja Door to Door jest bezpłatna.

Powrót do kraju
z gwarancją ceny w obu kierunkach

Przejazd z Holandii do Polski

Jeździmy regularnie w obu kierunkach oferując transport z adresu pod adres

Oferujemy powroty do kraju kilka razy w tygodniu. Nasz bus do Holandii kursuje, zabierając pasażerów z Polski, a następnie wracają do kraju, zabierając podróżujących z całej Holandii. Przejazd można zamówić na dowolny termin, biorąc pod uwagę dni, w których kursujemy. Busy z Holandii do Polski można zarezerwować, wybierając jeden z dostępnych sposobów: formularz online, wiadomość SMS lub kontakt telefoniczny. Rezerwacja online oraz SMS jest dostępna 24/7. Zamówienie terminu nie wymaga wiele czasu i jest łatwe do wykonania. Wyrusz z nami w drogę i ciesz się wygodą oraz przyjemną atmosferą. Zapraszamy do wspólnych podróży! Nasze busy Polska Holandia są stale gotowe do wyjazdu.

TOP